Stikla konstrukcijas

Vairāk kā desmit gadu pieredze darbā ar stiklu – mēs varam Jums palīdzēt.

Stikla konstrukcijas – durvis

Izgatavojam veramas, bīdāmas un saliekamas stikla durvis. Pēc Jūsu vēlmēm varam uzstādīt durvīm aizvērējus, lai steidzīgajā ikdienā nav jātērē vērtīgais laiks durvju aizvēršanai, bet ja kaut kas vērtīgs jānosargā, tad durvis izgatavojam slēdzamas. Durvis tiek izgatavotas no rūdīta stikla. Stikla biezums ir atkarīgs no vērtnes izmēriem, bet parasti tie ir 8, 10 vai 12 mm. Durvju konstrukcijās tiek izmantota ļoti kvalitatīva furnitūra no nerūsējošā tērauda. Pateicoties kvalitatīvajiem materiāliem, stikla durvis kalpo droši, ļoti ilgi un izskatās eleganti.

Stikla durvis

Stikla konstrukcijas – sienas

Stikla sienas saglabā telpu plašumu un mums tik svarīgo gaismu. Tāpat kā durvis arī sienas izgatavojam no rūdīta stikla. Stikla sienu konstrukcijās izmantojam 12 mm biezu, rūdītu stiklu. Šādas sienas ir drošas un mūsdienās tiek plaši izmantotas dažādu ofisa telpu un lielveikalu konstrukcijās. Stikla starpsienas var papildināt ar stikla durvīm vai arī tās varam  izgatavot salokāmas. Salokāmas stikla sienas izveide lieti noder, ja ir nepieciešamība pēc plašākas telpas vai tieši otrādi, uz brīdi norobežoties, lai sarīkotu kādu sanāksmi. Šādas konstrukcijas izveide ļoti labi noderēs arī mājās, lai sliktos laika apstākļos terasi pārvērstu par verandu.

Stikla konstrukcijas – margas

Drošība un stiklam raksturīgā funkcionalitāte. Atšķirībā no durvīm un sienām, margas pārsvarā izgatavojam no laminēta, rūdīta stikla. Par laminētu stiklu sauc, kad divi vai vairāki stikli tiek salīmēti, starp tiem ieklājot plēvi/līmi. Tā ir papildus drošība, ja nu tomēr izdodas stiklu sasist. Šādā gadījumā saplīsušais stikls paliek margu konstrukcijā, līdz tas tiek nomainīts.  Arī margu konstrukcijās tiek izmantoti kvalitatīvi materiāli, kas ražoti priekš stikla konstrukcijām.

Stikla konstrukcijas – jumti

Stikls ļoti labi izskatās un savas funkcijas pilda ne tikai interjerā, bet arī ārpusē. Stikla jumts pasargā no nokrišņiem un, pateicoties tā gaismas caurlaidībai, nemet ēnu uz ēkas fasādi un ieejas durvīm. Tas arī ļoti labi izskatās un noder kā dizaina elements. Jumtus pārsvarā izgatavojam no laminēta stikla, papildinot ar kvalitatīvām nerūsējošā tērauda detaļām.

Dažādas vēlmes, dažādi risinājumi, dažādi stikla veidi, bet nemainīgi pozitīva attieksme pret klientiem un darbu.