+371 28442024

Kā Tevi sauc?

Tava e-pasta adrese

Tālruņa numurs

Vieta Tavam tekstam

SIA “Septima LV

Vienotais reģistrācijas numurs: 40003931763

PVN maksātāja numurs: LV40003931763

Juridiskā adrese: Saules iela 44 – 2, Jaunolaine,

Olaines pagasts, Olaines novads, LV-2127

Konta numurs: LV11HABA0551017083556

Kontakti

Pirmdien no 9.00 līdz 18.00

Otrdien no 9.00 līdz 18.00

Trešdien no 9.00 līdz 18.00

Ceturtdien no 9.00 līdz 18.00

Piektdien no 9.00 līdz 18.00

Sestdien atpūšamies

Svētdien atpūšamies

PRIVĀTUMA POLITIKA

SIA “Septima LV” ir apņēmusies un īsteno Jūsu privātuma aizsardzību. Šī privātuma politika izskaidro mūsu datu apstrādes paņēmienus un Jūsu iespējas attiecībā uz to, kādā veidā Jūsu personas dati tiek apkopoti un izmantoti.

PERSONAS DATU AIZSARDZĪBA

Privātuma politika attiecībā uz personas datu aizsardzību pamatojas uz 2016. gada 27. aprīļa Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) Nr. 2016/679 (turpmāk tekstā – Regula).

Jūsu dati tiek apkopoti, lai:
  • ļautu SIA “Septima LV” atbildēt uz Jūsu jautājumiem un sniegt Jums informāciju;
  • sniegtu pakalpojumus.
Apkopotie personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar politiku, kas ir aprakstīta regulā. SIA “Septima LV” datus lieto tikai iepriekš minēto mērķu nolūkā.
KAS IR ATBILDĪGS PAR JŪSU DATU APSTRĀDI?

SIA “Septima LV” darbiniekiem, kuriem ir pieeja personu identificējošai informācijai, tiek pieprasīta šīs informācijas aizsardzības nodrošināšana saskaņā ar šo privātuma politiku, piemēram, neizmantot informāciju citiem mērķiem, kā tikai pakalpojumu, kas ir nepieciešami klientam, sniegšanai.

Tikai pienācīgi pilnvaroti SIA “Septima LV” darbinieki var piekļūt datiem, izmantojot savu lietotāja ID un personīgo paroli attiecīgās sistēmās.

CIK ILGI MĒS GLABĀJAM JŪSU DATUS?

Mēs glabāsim personisko informāciju, klienta un biznesa informāciju tik ilgi, cik nepieciešams, lai:

  • nodrošinātu produktus, pakalpojumus un informāciju, kuru Jūs vai Jūsu uzņēmums ir pieprasījis;
  • sazinātos ar Jums par pieprasījumu, kuru Jūs mums esat iesniedzis;
  • administrētu Jūsu izvēles un tiesības, kuras Jūs esat īstenojis saskaņā ar šo privātuma politiku.
KĀ JŪS VARAT PIEKĻŪT SAVIEM DATIEM, PĀRBAUDĪT TO PAREIZĪBU UN IZLABOT TOS?

Jums ir tiesības pieprasīt Jūsu personas datu kopiju jebkurā laikā, pārbaudīt glabātās informācijas pareizību un/vai labot vai atjaunināt šo informāciju. Jūs varat arī lūgt pilnībā izdzēst Jūsu personisko informāciju, ja šobrīd Jums nav aktīvu pieprasījumu.

KUR VĒRSTIES JAUTĀJUMU VAI SŪDZĪBU GADĪJUMOS?

Ja vēlaties piekļūt, dzēst (atsevišķos gadījumos) vai labot Jūsu personisko informāciju, lūdzam sazināties ar mums info@septima.lv

SĪKDATŅU POLITIKA

“Sīkdatnes” ir sīka apjoma informācija, kuru interneta vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat interneta vietni. Tā ļauj serverim apkopot informāciju no Jūsu pārlūka, tādējādi Jums vienmēr nav dati jāievada no jauna, kad Jūs atgriežaties interneta vietnē vai pārejat no vienas lapas uz citu. Vairāk informācijas par to, kā darbojas sīkdatnes, ir pieejams interneta vietnē www.cookiecentral.com.

PERSONAS DATI UN TO NODOŠANA

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek lietota, lai identificētu Jūs personīgi, un apkopotie dati tiek glabāti mūsu kontrolē. Šīs sīkdatnes netiek izmantotas nekādiem citiem nolūkiem, kā tikai tiem, kas šeit ir aprakstīti.