Kas ir virtuves stikla paneļi?

Virtuves stikla paneļi ir fantastisks risinājums kā atsvaidzināt virtuves interjeru un būtiski samazināt laiku, ko atvēlāt virtuves sienu kopšanai.

Caurspīdīgi virtuves stikla paneļi

Izvēlies caurspīdīgu virtuves sienas paneli, lai saglabātu skaistās tapetes uz sienas. Caurspīdīgs virtuves sienas panelis arī noderēs, ja nevēlies neko virtuvē mainīt, tikai pasargāt esošo krāsojumu no dažādiem netīrumiem.

Virtuves stikla paneļi ar bildi

Izvēlies kādu bildi no milzīgā bilžu klāsta un Tavas virtuves sienas kļūs tādas kā nevienam. Bildes iesakām izvēlēties interneta vietnē www.shutterstock.com . Bilžu tiešām ir daudz, tāpēc vieglāk būs, ja aptuveni jau zināsi, ko vēlies. Pirms bildes uzklāšanas uz stikla, noteikti nosūtīsim Tev maketu, lai redzētu, kā bilde izskatās konkrētajos izmēros.

Ja raibās un košās bildes nav Tavā gaumē, tad varam piedāvāt dažādus krāsainus un melnbaltus zīmējumus. Tie nebūs pārāk uzkrītoši un paneļi izskatīsies ļoti eleganti.

Vienkrāsaini virtuves stikla paneļi

Bet var jau arī virtuves sienu paneli uztaisīt vienkrāsainu. Piedāvājam tos aplīmēt ar plēvi. Šajā gadījumā krāsas iespējams izvēlēties no plēvju kataloga, kurš vienmēr līdzi meistaram pie virtuves paneļu uzmērīšanas. Ja neviena no krāsām Tevi neuzrunās, tad mums atkal ir, ko piedāvāt – nokrāsosim stikla paneļus Tev vēlamā krāsā. Meistars būs paņēmis līdzi arī RAL katalogu ar 253 dažādiem krāsu toņiem, lai Tu tiešām varētu izvēlēties sev tīkamāko. Krāsotus sienu paneļus var arī līmēt, tad ir pilnīgi gluda siena bez stiprinājumiem. Mūsu klientu vidū ļoti iecienīti ir baltā krāsā krāsoti sienu paneļi. Šajā gadījumā klienti visbiežāk izvēlās attīrītu stiklu, jo parastam stiklam ir nedaudz zaļgana nokrāsa. To vislabāk var manīt, ja paneļi krāsoti gaišos toņos vai aplīmēti ar gaišu plēvi.

Virtuves paneļi no matēta stikla

Un tas arī vēl nav viss, jo vēl var izvēlēties virtuves paneļus no matēta stikla. Šajā gadījumā sienām jābūt ļoti labā stāvoklī, kā tas ir caurspīdīgu paneļu gadījumā. Matētu stiklu pieliekot pie sienas, tas kļūst pietiekami caurspīdīgs, lai pamanītu visus defektus uz sienas. Šis variants būtu labs, ja sienas ir svaigi krāsotas.

Personalizētie virtuves stikla paneļi

Īpaši gribam izcelt mūsu jauno pakalpojumu – personalizētie virtuves stikla paneļi. Kas tas ir? Mēs ar profesionālu foto tehniku nofotografēsim to, ko Tu vēlētos redzēt uz sava virtuves paneļa un tiks izgatavots virtuves sienas panelis tikai un vienīgi priekš Tevis.

Stikla paneļi

Virtuves stikla paneļus izgatavojam tikai no rūdītā stikla, jo mums ir svarīga Jūsu drošība un rūdīts stikls ir piecas reizes izturīgāks par parasto. Un vēl, lai Tev neparko nebūtu jāuztraucas, mēs uzmērīsim vietu stikla panelim un pēc tam to arī uzstādīsim. Pamatā strādājam Rīgā, bet mūsu gatavotie stikla paneļi priecē saimniekus visā Latvijā un pat Igaunijā.

Virtuves stikla paneļi

 

Darba Laiks

Pirmdiena 9.00 – 18.00
Otrdiena 9.00 – 18.00
Trešdiena 9.00 – 18.00
Ceturtdiena 9.00 – 18.00
Piektdiena 9.00 – 18.00
Sestdiena Brīvdiena
Svētdiena Brīvdiena